Ketum
http://ketum.anatolianrock.com
ketum
 
 Ana Sayfa
 Grup Hakkında
 Grup Elemanları
 Demolarımız
 Videolarımız
 Repertuarımız
 Fotoğraf Albümü
 Forum
 Linkler
 Bize Ulaşın
 
 
<<Geri 1 - 2 - 3 - 4 İleri>>
Cevapla
evran777

e.p i dinnedim.gayet iii.başarıların devamını dilerim.ulaş abiye saygılar
Bu mesajın yazıldığı tarih : 12 Kasım 2006 9:46 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
Phere

12 Kasımda en öndeyiz!!!
Bu mesajın yazıldığı tarih : 29 Ekim 2006 6:32 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
katavothre7

ketum!! e.p ye dicek bişii yok!! süper ötesi.. SUBCULTURE thing en gaz parça bence!!! ilk konserde en önde tepinicem daıtıcam ortalı: )   grind ÇoK şükür!!!!!!!!

(katavothre7 tarafından 27 Eylül 2006 12:41 ÖÖ tarihinde degiştirildi.)

Bu mesajın yazıldığı tarih : 27 Eylül 2006 12:38 ÖÖ
Bu mesaj rahatsız edici
 
Phere

KETUM ruleeeez...Gates of Eternity olarak yanınızdayız.Arkadaşlarım herşeyi söylemiş zaten...Başarıların devamı dileğiyle
Bu mesajın yazıldığı tarih : 26 Eylül 2006 9:46 ÖÖ
Bu mesaj rahatsız edici
 
darktowerGOE

Selamlar abilerim...:)
Ben de demonuzu edindim hatta Stüdyo Negatif’ten herhalde ilk ben almışımdır.Ketum’un müziğinden önce elemanları ile ilgili bir yorum yapmak istiyorum ki o da pek bi yorum olmayacak sadece "İyi ki varsınız demek istiyorum":)))Sizin gibi herşeyiyle dört dörtlük abilerimizin inatla bu piyasada çalmaya devam etmesi bizi çok mutlu ediyor.Müziğe gelince ilk aldım ve bir kaç gün boyunca başka bir şey dinlemedim...Benim favorim Katliam Ala Franga...Gates Of Eternity olarak her zaman yanınızdayız umarım daha çooook sahnelerde birlikte çalacaz eğlenicez:)))
Bu mesajın yazıldığı tarih : 24 Eylül 2006 2:00 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
shifty_cfh

Merhaba...
Demonuzu edindim ve sadece demonuzu yorumlamak için giriş yaptım.Normalde saat gece 12 den sonra sert müziği çok dinlemek istemem ancak arada istisnalarda olmuyor değil.Sizde bunlardan birisiniz.Saat gece 1 de dinlemeye başladım şu anda saat 08:04 hiç uyumadım ve hala siz çalıyorsunuz.
Geniş bir yorum olucak sadece kendi görüşlerimi yazıcam izninizle.
Demoda en beğendiğim şarkının Miss Globe 2050 olduğunu söylemeliyim.Ancak ingilizcesi olmayan biri olarak Katliam a la Franga,Soru Yok ve Kes gibi şarkıların beni daha çok etkilediğini söyliyebilirim.Türkçe şarkı yaptığınız için sizi gerçekten tebrik ederim demodaki en hoşuma giden olaydır belkide bu.Bunun yanında birde sözlerinizi çok beğendim.Direk saldırgan sözlere sahip bir müziğiniz var.Çürümüşlüğün olduğu her yerde metal müziğin olması gerektiğini hatırlatıyorsunuz resmen.Şarkıların genel havası direk oldschool bir müzik ve bu benim çok hoşuma gitti.Aynı tarzı paylaştığınız bir çok grubun aksine müziğinizde yoğun punk etkiside hissediliyor ve bu benim için gerçekten bir + puan oldu.Bir demo cd olarak bakılınca 12 şarkı çok fazla gözüküyor ancak bana göre böyle bir davranış çok daha güzel.Dinleyicilerinize daha rahat gösterebilirsiniz kendinizi.Demo kapağı ve iç resimlerde gayet sade ve güzel olmuş rahatsız edici pekbirşey yok.Ancak grup resminde daha belirgin bir fotoğraf verilebilirmiş ancak çok da önemli bir sorun değil.
Demonuzu çok başarılı buldum gerçekten tebrik ederim.Sitenize bakınca eski çalışmalarınızıda gördüm böyle bir şansım varsa onlarıda edinmek isterim.
Şimdiye kadar hep müziğinizden bahsettim.Grubunuzdan sadece Bülent abiyle tanışma fırsatım oldu.Gates Of Eternity elemanlarıyla yolda yürürken selam vermek için işini bırakıp gelen Bülent abinin davranışlarıda çok sıcakkanlıydı.Yaşça bizden büyük insanların bize dostça bir tavırla yaklaşmaları gerçekten çok hoş bunu herkesten göremiyoruz artık ne yazık ki.Böyle bir demo yaptığınız için ve en yakın arkadaşlarım Gates Of Eternity başta olmak üzere birçok yerli gruba destek verdiğiniz için teşekkür ederim.En kısa zamanda siz sahnede ben sahne önünde kudurmak dileğiyle...
Bu mesajın yazıldığı tarih : 22 Eylül 2006 8:24 ÖÖ
Bu mesaj rahatsız edici
 
alivecorpse

E.P.nizi edindim.çok beğendim.E.P.deki şarkıların hepsi çok güsel ama katliam alafranga ve soru yok favorilerim.başarılrınız devamını dilerim.Yıllarca sizi sahnelerde görmek dileğimle...

(alivecorpse tarafından 15 Eylül 2006 3:06 ÖS tarihinde degiştirildi.)

Bu mesajın yazıldığı tarih : 15 Eylül 2006 3:05 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
ozz_31

Helal olsun Ketum, yürü be Ketum, kim tutar seni Ketum?!
Dim Vision, Ketum’u seviyor!!!:)
Bu mesajın yazıldığı tarih : 4 Ağustos 2006 12:25 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
Forum_Admin

Ketum forumudur.
Bu mesajın yazıldığı tarih : 18 Temmuz 2006 9:22 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
graveshit

takipçisi olduğum iki gruptan biri ... nominees of capital vomit ve katliam ala franga  başa alıp tekrar tekrar dinlediğim parçalar..uçk grindle sahne paylaşmanız ayrı bi sevimlilik kazandırıo ..başarılar ..
Bu mesajın yazıldığı tarih : 1 Temmuz 2006 2:48 ÖÖ
Bu mesaj rahatsız edici
 
Cevapla
<<Geri 1 - 2 - 3 - 4 İleri>>